Banki, telefonie i celebryci.

Nowy bank z innowacyjna propozycją, reklamowany przez celebrycką parę Lewandowskich. Klienci banków przyzwyczaili się już do różnego rodzaju ofert z prezentami. A co z nową ofertą T-Mobile? Telefonia komórkowa postanowiła skorzystać z okazji i otworzyła własny bank, który możemy dokładnie podziwiać na stronie internetowej pod adresem t-mobilebankowe.pl. Okazuje się jednak, że nowy oddział to kolejne przejęcie Alior Banku, który poszerza swoją działalność o mobilne rozwiązania również kredyty gotówkowe. Zobaczmy więc co dokładnie proponuje ten bank i czy warto się na niego decydować. Banki coraz częściej stawiają na mobilne rozwiązania, które wspierane są przez technologie smartfonów oraz innych urządzeń mobilnych. Alior Bank postanowił wesprzeć swoimi aplikacjami i pomysłami sieć komórkową i stworzyć coś zupełnie nowego. Sprawdź gdzie najtańszy kredyt gotówkowy, i wybierz najlepszy.

Oferta banku T-Mobile przeznaczona jest dla wszystkich i co może zdziwić, każdy może skorzystać z konta całkowicie darmowego. Bank bardzo szybko zyskał klientów-optymistów, którzy skuszeni 500 zł gratis zaczęli składać wnioski online. Zanim powiemy co kryje się pod prezentem, powiemy nieco o samym koncie. Jak w przypadku innych banków sam rachunek otwieramy korzystając ze strony internetowej. Co możemy wyczytać z dokładnego spisu, płacimy 0 zł za prowadzenie konta, wypłacanie pieniędzy z bankomatów, dokonywanie przelewów. Konto darmowe jest zarówno dla nowych klientów T-Mobile jak i dla starszych użytkowników sieci komórkowej. Ale co ze wspomnianą nagrodą? 500 zł zwrotów kosztów za zakupy kartą płatniczą należą się tylko tym klientom, którzy zdecydują się na abonament za który miesięcznie zapłacimy około 50 zł (przy dobrej ofercie). Miesięcznie za zakupy bank może nam oddać dokładnie tyle samo, więc pozostaje nam sprawę przemyśleć. Czy na pewno potrzebujemy nowego abonamentu?

Bank oferuje się jako mobilna działalność finansowa, zatem jasne jest, że korzysta z innowacyjnych płatności NFC. Udziela również kredytów gotówkowych mobilnych. Trzeba dodać, że klienci ze starszymi smartfonami nie skorzystają z tego rodzaju udogodnienia. Zatem znów wracamy do wcześniej wspomnianego abonamentu, tym razem z telefonem nowej generacji, który antenę NFC posiada. Dodatkowy koszt telefonu i abonamentu sprawia, że konto może być rzeczywiście darmowe. Dodatkowo T-Mobile proponuje „zbliżak”, czyli naklejki zbliżeniowe których miesięczny koszt wynosi 15 zł.

Podsumowując, konto nie zaskakuje funkcjonalnością ani samą ofertą. Darmowe nie jest, ponieważ do skorzystania z promocji musimy skusić się na atrakcyjny abonament, co generuje koszta. Połączenie konta z Facebookiem nie wydaje się bezpiecznym rozwiązaniem, więc nie jest to na tyle kusząca propozycja, by stawiać ją na pierwszym miejscu w rachunkach ROR. Kredyt gotówkowy dostępny przy koncie nie jest żadną super ofertą dla potrzebującego klienta, podobne znajdziemy w wielu innych bankach.

User login